شرایط ارسال

به منظور حداکثر کیفیت و تسریع در ارسال، کلیه کالای خریداری شده از فروشگاه مجازی تویز شاپ در تهران از طریق ناوگان حمل داخلی و در سایر شهرها طبق قرار داد با شرکت‌های حمل و نقل داخلی ارسال می‌گردند.

ارسال سفارشات در تهران از یک روز بعد از ثبت سفارش و برای شهرستانها از طریق خدمات پست پیشتاز و شرکت تیپاکس انجام میگردد .

مشتریان محترم ساکن شهر تهران و کرج در صورت تمایل به تحویل سفارش در همان روز پس از ثبت سفارش از ساعت 10 لغایت 21 با شماره های پشتیبانی 09125462970 و 09022111210 تماس حاصل نموده و جهت دریافت محصول خود اقدام به هماهنگی نمایند.

مشتریان محترم تهران و کرج همچنین میتوانند جهت دریافت حضوری سفارشات خود پس از هماهنگی با واحد فروش به آدرس فروشگاه مندرج در صفحه تماس با ما مراجعه نمایند.

  

شرایط تحویل

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق اطلاعات مندرج در صفحه “تماس با ما” این موارد اطلاع داده شود.

هزینه ارسال

  • هزینه ارسال سفارشات بالای یک و نیم میلیون تومان برای تهران رایگان می باشد.
  • هزینه ارسال برای سفارشات زیر یک و نیم میلیون تومان در تهران (مناطق 22 گانه) 50 هزار تومان می باشد.
  • هزینه ارسال برای کلیه سفارشات در سایر شهرها به صورت پس کرایه توسط شرکت پست از مشتری هنگام تحویل مرسوله دریافت می شود و در هنگام خرید مبلغ 8000 تومان هزینه بسته بندی کالا از مشتری دریافت میگردد.